srzednicki Postęp

Dziecięce motywy w damskim dziale

Okres dzieciństwa mamy już za sobą, jesteśmy poważnymi bizneswoman, posiadamy dom, dzieci, a niedługo nasze trzydzieste urodziny. Udajemy się na zakupy, a tam niespodzianka. W dziale damskim dostępne są t-shirty z kolorowymi nadrukami Smerfetki, Myszki Minnie, Tweety. Można by się zastanawiać, czemu ma to służyć.

Czy panie, które już dawno nie oglądają bajek, powinny zakładać takie koszulki z nadrukami. Okazuje się, że skoro są one do kupienia, to dlaczego nie. Przede wszystkim liczy się dystans do siebie i odrobina optymizmu. Dlatego na weekendową stylizację warto wybrać wygodne spodnie rybaczki, albo jeansowa spódniczkę, a do tego koszulkę z ulubioną postacią z dzieciństwa.

Czemu nie, nikt nam nie zabroni. Jeśli mamy dzieci na pewno sprawimy im tym radość. Fajnie jest ubrać córkę tak samo i razem dumnie prezentować bajkowe postacie. Może niekoniecznie taka stylizacja nadaje się do pracy, ale w rodzinnym gronie, jak najbardziej.

Dzisiejsza moda coraz bardziej się wyrównuje, to co noszą mamy noszą również dzieci i na odwrót. Dlatego poczuć się jak dziecko można bez żadnego problemu, skoro jest ci tak wygodnie. Spodnie rurki i tego typu koszulka idealnie pasują na weekendowe zakupy, rodzinny wyjazd za miasto, czy zabawy na placu zabaw. Wiele wzorów oraz kolorów może poprawić humor, a nawet odstresować po całym tygodniu pracy.

Jeżeli dobierzesz odpowiednie dodatki np.stonowana marynarka, wysokie obcasy, może okazać się, że wcale nie będziesz wyglądać jak mała grzeczna dziewczynka.