Floryda – raj dla miłośników motoryzacji

http://www.toyota.bonkowscy.pl/news/toyota-uzywana.json

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, a dokładnie Floryda, to takie miejsce, w którym prawdziwy wielbiciel motoryzacji z pewnością poczuje się jak w raju. Już na pierwszy rzut oka zachęcają równe, proste i szerokie drogi.

Nic tylko wyruszyć na przejażdżkę jakimś interesującym autkiem. W takim miejscu nawet radiowozy policyjne są warte uwagi i mogą się podobać.

Można tu spotkać typowo amerykańskie SUV-y, pickupy, klasyczne amerykańskie muscle, a także auta japońskie i te luksusowe, pochodzące z Europy. Widać, że na Florydzie wszystkie auta są w dobrym stanie, nawet pomimo faktu, iż regularne przeglądy nie są tam obowiązkowe.

Z drugiej strony wiele narzeka, że aut amerykańskich nie opłaca się „ściągać”, transportować do Polski. To fakt- to sprawdza się w warunkach amerykańskich, niekoniecznie ma rację bytu na terenie Europy, zwłaszcza na terytorium Unii Europejskiej, która swoim zasięgiem obejmuje przecież coraz większy obszar.

Ci więc, którzy marzą o codziennej drogowej wystawie śmigających, luksusowych i oryginalnych aut, powinni przenieść się na Florydę. Tam taki widok jest na porządku dziennym.

www.elzbietaachinger.pl