Główne zadania Wiedźmina

mapy-navi.com.pl

Gra Wiedźmin podzielona jest na siedem rozdziałów. Każdy rozdział oznacza kilka głównych zadań do wykonania oraz kilka zadań pobocznych. Z jakimi misjami musi zmierzyć się Geralt? W pierwszym rozdziale Geralt dostaje zadanie „Ludzie i potwory”.

Jego głównym celem jest rozwiązanie zagadki pewnej Bestii, która dręczy mieszkańców jednego z miast. Innym zadaniem jest pomoc pewnemu mieszkańcowi wsi rybackiej przed potworami, które niszczą mu towar. W „Pogrzebanych wspomnieniach” zadaniem Geralta jest oczyszczenie pewnej krypty.

W kolejnych rozdziałach nasz bohater wykonuje równie niebezpieczne zadania. W jednym z nich Wiedźmin otrzymuje propozycję godziwej zapłaty w zamian za zabicie utopców. Pomimo wykonania zadania, Geralt nie otrzymuje zapłaty, jednak w ramach podziękowania dostaje sefirę Kezath.

Zadanie „W pełnym słońcu” początkowo może wydawać się proste, jednak wbrew pozorom, pełne jest niespodziewanych, a zarazem szybkich zwrotów akcji. Geralt będzie musiał podjąć wiele istotnych decyzji, które znacząco wpłyną na przebieg dalszych wydarzeń. Praktycznie każde z zadań będzie oznaczać trudne decyzje dla Wiedźmina, które rzutować będą na losy jego i jego przyjaciół.

Wykonanie głównych zadań jest istotne, ażeby móc pomyślnie ukończyć całą misję. Zadania główne są odpowiednio rozłożone w poszczególnych rozdziałach. Trzeba także pamiętać o zadaniach pobocznych.

W niektórych przypadkach wykonanie określonego zadania głównego sprawi, że kolejne można traktować jako poboczne.