Makijaż dla blondynki

makijaż permanentny brwi gabinet Poznań Kobiety najczęściej wybierają jedwabne suknie ślubne ze względu na wysoką jakość wykonania

Makijaż może podkreślać kobiecą urodę, ale musi być odpowiednio wykonany. Każdy kosmetyk powinien być dobrany w zależności od typu urody. Inne kolory pasują paniom z jasną karnacją i blond włosami, a inne kobietom o oliwkowej cerze i ciemnych kosmykach. Warto poznać tajniki prawidłowego makijażu.

Poniżej przedstawiamy jak powinien wyglądać makijaż u jasnowłosych kobiet. Blondynki, po przypudrowaniu twarzy, powinny skorzystać z możliwości sypkiego rozświetlacza. Odrobinę takiego rozświetlacza nakładamy na twarz. Kości policzkowe delikatnie muskamy różem, ale rezygnujemy z bronzera.

Oczy blondynek będą dobrze wyglądały w jasnych kolorach. Możemy zdecydować się na żółty cień do powiek, który nałożymy na górną powiekę. Zewnętrzne kącki oczu warto pomalować na jasną zieleń. Na wewnętrznej stronie powiek rysujemy kreskę za pomocą białej kredki.

Taki zabieg pozwoli na optyczne powiększenie oczu. Rzęsy tuszujemy brązową mascarą, która nada makijażowi ładny, naturalny efekt.

www.rostowski.info