Makijażowe grzeszki

www.unhuman-familia.pl Elegancka klasyczna suknia na wieczór koloru czarnego

Makijaż może podkreślać kobiecą urodę, ale nieumiejętnie wykonany da zupełnie odwrotny efekt. Dowiedz się, jakich grzechów nie popełniać, a Twój makijaż zawsze będzie spełniał swoje zadania. Na listę makijażowych grzeszków trafia podkład w zbyt ciemnym odcieniu.

Kolor fluidu powinien być zbliżony do kolorytu naszej cery. Za ciemny kosmetyk spowoduje efekt maski, co sprawi, że będziesz wyglądać po prostu sztucznie. Nie możesz zapominać o swoich brwiach.

Zaniedbane, nieregularne brwi zepsują nawet najładniejszy makijaż. Warto nadać im kształt za pomocą kredki i regularnie wyrywać pojawiające się włoski. Kolejnym grzechem jest nakładanie zbyt dużej ilości różu.

Czerwone plamy na polikach wcale nie wyglądają ładnie, a śmiesznie. Nadmiar różu strzepuj z pędzelka i dopiero wtedy aplikuj go na kości policzkowe. Pamiętaj, że perłowe cienie dodają lat, więc jeśli zależy Ci na wizualnym odmłodzeniu, zrezygnuj z nich.

Bezpieczniejsze będą matowe cienie lub stosowanie bazy na powieki. Unikaj również połączenia wąskich ust z ciemnym odcieniem szminki. Taki kolor jeszcze bardziej pomniejszy Twoje usta.

Jeśli zależy Ci na ich powiększeniu, postaw na jasne pomadki i pastelowe błyszczyki.