Małe sztuczki makijażowe – duży efekt

modelowanie ust

Znajomość prostych sztuczek makjażowych pozwala na szybsze i efektywniejsze wykonanie makijażu. Łatwe triki mogą ukryć niedoskonałości, podkreślić urodę i przyspieszyć malowanie się. W prosty sposób możesz zatuszować zmęczone oczy. Wystarczy, że pomalujesz dolną oraz górną powiekę jasnym, opalizującym cieniem.

Ważne jest także dokładne wytuszowanie rzęs. Staraj się ich nie pogrubiać, ale wydłużać. Dobrym rozwiązaniem jest także aplikacja zwykłego błyszczyka na powieki. Twoje oczy będą wyglądały świeżo i kusząco.

Niezwykle efektowne rzęsy uzyskasz dzięki mieszance balsamu do ust z eyelinerem. Wystarczy, że nałożysz taką miksturę za pomocą palców na górne rzęsy. Same końcówki warto poprawić zwykłym tuszem do rzęs. Taki trik to gwarancja lśniących i czarnych rzęs, jak u rockowej gwiazdy.

Wiesz już jak stosować sztuczki na powiekach i rzęsach, dlatego czas na optyczne powiększenie ust. Naniesienie odrobiny jasnego odcienia na łuk kupidyna, a następnie pomalowanie ust szminką, pozwala wizualnie powiększyć usta.

wakacje dla seniora