srzednicki Postęp

Modna trzydziestolatka w korporacji

www.gbauto.com.pl Rękawice powlekane poliuretanem białe

Życie zawodowe współczesnych kobiet bywa nie mniej aktywne niż mężczyzn, bowiem panie coraz częściej mają odwagę walczyć o równe prawa, pensje i stanowiska. Dlatego też nie dziwi fakt zwiększającej się liczby pań zatrudnianych przez ogromne korporacje, wśród których najczęściej spotkać możemy zadbane i pewne siebie trzydziestolatki. Praca w biurze, częsty kontakt z szanowanym klientem i liczne korporacyjne zasady sprawiają, że strój kobiety pracującej jest nie tylko schludny i ładny, ale także oficjalny.

Co bardzo istotne, Polki coraz bardziej rozumieją, że klasyka nie równa się nudzie, dlatego też nie boją się nieco ciekawszych i bardziej kreatywnych, aczkolwiek wciąż eleganckich rozwiązań. A co zobaczymy na trzydziestoletnich kobietach w korporacjach? Przede wszystkim sukienki i spódniczki różnorodnych krojów, ale także spodnie w różnych fasonach oraz damskie garnitury, które przestają być w świecie mody kojarzone z mężczyznami. Trzydziestolatka pracująca w korporacji może być nie tylko zadbana i pewna siebie, ale także modna.

To właśnie stąd wynika coraz większa liczba ciekawych stylizacji biurowych, które mimo spełnianych sztywnych standardów ubioru w takim miejscu, przykuwają wzrok i budzą podziw.

www.mjm.pl