Rockstar Games

www.insion.pl www.doublefaced.de

Rockstar Games to jeden z najbardziej znanych producentów gier. W swoim dorobku ma wiele znanych i cenionych pozycji. Firma powstała w 1998 roku i od tego czasu utrzymuje pozycję lidera w swojej branży.

Rockstar Games cyklicznie wydaje kolejne gry, z których najbardziej znane są serie takie jak Grand Theft Auto czy Max Payne. Premiera Grand Theft Auto miała miejsce w 2002 roku. Gra szybko stała się jedną z najpopularniejszych na całym świecie oraz doczekała się kolejnych wydań.

W grze znajdziemy bardzo rozbudowane wątki akcji. Nie zabraknie również pojedynków gangsterskich czy wyścigów samochodowych. Głównym zadaniem gracza jest przedostanie się w szeregi mafii, aby następnie stać się jej szefem.

Zadanie to nie będzie zaliczać się do najłatwiejszych, bowiem bohater będzie miał do wykonania wiele, niebezpiecznych zadań. Jak w typowej grze gangsterskiej, również i w Grand Theft Auto pełno jest morderstw, korupcji bądź narkotyków. Najnowsze wydanie gry miało miejsce w 2013 roku i szybko okazało się przebojem.

W ciągu kilku godzin od premiery, gra rozeszła się w milionach egzemplarzy. Sporym zainteresowaniem cieszyła się także trzecia części przygód Maxa Payne’a. Pierwsze części gry były dziełem studia Remedy.

Producenci Max Payne 3 zachowali jednak najbardziej znane cechy głównego bohatera, które widoczne są w poprzednich wersjach. Sama akcja jest bardzo dynamiczna i nie brakuje w niej zaskakujących zwrotów akcji. Max Payne 3 przeznaczona jest zarówno dla pojedynczego gracza, jednak posiada także tryby multiplayer.