Styl oversize

tuniki damskie duże rozmiary VAMP

Przyjęło się, że w damskiej modzie t-shirt jest dopasowany, podkreślający figurę oraz z delikatnym dekoltem. Nic więc dziwnego, że panie lubią taką wersję, gdyż jest to wygodna elegancja. Jednak jak wiadomo wszystko się zmienia i w ostatnich latach zauważa się, że klasyczna szeroka koszulka z krótkim rękawkiem wraca do łask.

Nie tylko wybieramy koszulki męskie zestawiając je ze spodniami. Wtedy obowiązkowo musi być włożona do spodni oraz zestawiona ze skórzanym paskiem. W modzie pojawił się nowy styl oversize.

Czyli dużo za dużo, ale nie dodatków tylko w kwestii wybieranego rozmiaru. Trend ten dotyczy głównie górnej części garderoby i doskonale się sprawdza. Również t-shirt tego rodzaju to wspaniała stylizacja.

Zasada jest prosta musi być wygodny i luźny, najlepiej gdy zdecydujemy się na bluzkę dwa rozmiary większą, wtedy nie ma obaw, że przesadzimy. Należy pamiętać, że jeżeli wybieramy dużą koszulkę to cała reszta musi być spokojna i dopasowana. Idealnie sprawdza się styl oversize z dopasowanymi spodniami.

Mogą to być rurki, ale nawet legginsy, ważne by były wąskie i w jednolitym kolorze, jak buty. Ciekawie prezentują się z taką bluzeczką skórzane spodnie lub ich pojedyncze wstawki. Jednak to nie wszystko, ponieważ t-shirt w wersji oversize, może być dopasowany do spódnicy.

Najlepiej w kształcie trapezu, czy litery A z wysokim stanem. Wtedy koszulka musi być schowana do środka, a taka stylizacja staje się odpowiednia na wielkie wyjścia. Niejedna gwiazda stosuje ten nowy tren nawet na wielkich galach.