srzednicki Postęp

Techland – polska marka

Techland jest firmą znaną nie tylko na polskim, ale również i na światowym rynku. Firma powstała na początku lat 90. XX wieku. W pierwszych latach działalności, firma zajmowała się rozpowszechnianiem oprogramowania na terenie kraju. Następnie zajęła się produkcją własnych gier, które do teraz cieszą się dużą popularnością. Techland produkuje gry zarówno na PC, Playstation czy Xbox 360. Do najbardziej znanych serii gier wydawanych przez Techland zalicza się m.in.

Dead Island. Jedną z największych zalet tej serii jest to, że widok odbywa się z punktu widzenia pierwszej osoby. W grze dominującą fabułą jest walka o przetrwanie na wyspie opanowanej przez zombie. Dodatkowo gracze mają ogromne możliwości w wykonywaniu różnych zadań. Mogą niemalże bez przeszkód przemierzać dostępny teren. Jednocześnie istnieje możliwość udoskonalenia głównego bohatera, m.in. nadania mu nowych umiejętności.

Warto wspomnieć, że fabuła gry stała się inspiracją dla jednego ze znanych, amerykańskich pisarzy, który na jej podstawie napisał powieść. Zumba Fitness to dość nowa propozycja firmy Techland. Pierwsza wersja miała premierę w 2010 roku, jednak szybko doczekała się kolejnych odsłon. Zumba Fitness ściśle nawiązuje do jednego z najpopularniejszych ostatnio form ruchu, czyli do zumby. Gracze odtwarzają ruchy głównej postaci, a wszystko odbywa się w rytm tanecznej muzyki. W RailSymulator gracze mają możliwość wcielenia się m.in. w przewoźników kolejowych.

Ich zadaniem jest pokonywanie realnych tras, zgodnie z zaleceniami.

www.elajablonska.pl