Warner Bros Interactive Entertainment

Warner Bros Interactive Entertainment należy do grupy Warner Bros. Do zadań tej firmy zalicza się produkcja oraz rozpowszechnianie gier wideo. W dorobku tego producenta znajduje się wiele uznanych tytułów, takich jak Mortal Kombat, Bastion, Terminator: Ocalenie, Alvin i Wiewiórki. Firma wydaje gry, które przeznaczone są dla osób w każdej grupie wiekowej. Mortal Kombat zalicza się do typowych gier walki. W grze jest sporo brutalności i przemocy, dlatego przeznaczona jest dla pełnoletnich klientów.

Bastion to gra stworzona specjalnie dla nastolatków. Głównym jej bohaterem jest mały chłopiec, którego zadaniem jest znalezienie schronienia dla siebie oraz najbliższych. Niedawna katastrofa sprawiła, że niemal wszystko wokół zostało doszczętnie zniszczone. W poszukiwaniu nowego schronienia bohater musi wykonać kilka niebezpiecznych zadań. Gracz powinien wykazać się zręcznością, umiejętnością logicznego myślenia oraz szybkością. Terminator: Ocalenie nawiązuje fabułą do znanego kinowego przeboju o tym samym tytule.

Akcja rozpoczyna się tuż po nuklearnej zagładzie. Głównym bohaterem jest John Connor, który staje do walki przeciw pewnemu systemowi, który odpowiada za śmierć ludzkości. Widok występuje z perspektywy osoby trzeciej. W grze znajdziemy liczne elementy strzelanin. Alvin i Wiewiórki to kolejna propozycja nawiązująca do kinowego hitu. Tym razem gra przeznaczona jest dla najmłodszych.

Gracze wcielają się w postać kreskówkowych bohaterów oraz biorą udział w licznych konkursach muzycznych.

www.pink-glasses.pl