srzednicki Postęp

Wiedźmin – najlepsza polska gra

https://warriorchairs.com https://przelambariery.pl/product-pol-158-Kula-ortopedyczna-Globe-Trotter.html

Nie bez przyczyny przez wiele osób gra Wiedźmin została uznana za najlepszą polską grę ostatnich kilkunastu lat. Rzadko bowiem zdarza się sytuacja, w której powstaje tak rewelacyjna gra 3D, z rozległą i wciągającą fabułą. Koniecznie warto zwrócić uwagę także na wymagania sprzętowe gry, które w porównaniu do konkurencyjnych produktów nie są tak wysokie. W grę można bez większych problemów grać nawet na nowym komputerze przeznaczonym do biura.

Czym gra szczególnie zaskakuje potencjalnego gracza? Sztuczna inteligencja została bardzo dobrze dopracowana i jej wpływ na grę widać niemal na każdym kroku. Wystarczy podać przykład związany z przeprowadzaniem ataku. W trakcie, gdy przeciwnik widzi zbliżające się niebezpieczeństwo jest w stanie się wycofać, wezwać kompanów, poczekać na nich i zaatakować w grupie. To tylko jeden z przykładów strategicznego myślenia naszych przeciwników, którymi steruje komputer.

Ponadto system rozwoju naszego bohatera również bardzo przypomina rozwój osobisty człowieka. Gra została wydana z bardzo dużym rozmachem, a jej dystrybucja nie ograniczyła się wyłącznie do Polski. Kolejnym miłym zaskoczeniem dla graczy jest rozbudowana fabuła, która uniemożliwia szybkie ukończenie gry i nie nudzi się ona nam szybko. Ponadto czytelnicy powieści Sapkowskiego w trakcie gry odnajdą wiele znanych scenerii z książki.

Jedynym minusem jest fakt, iż gra ze względu na brutalne i pełne krwi sceny walki nie jest rekomendowana osobom niepełnoletnim.

www.moto-laje.pl