Wyrażanie emocji – nadruki i grafika

Sukienki wizytowe sloggi

Nudna, gładka oraz monotonna koszulka z krótkim rękawkiem to już przeszłość. Dzisiejsze wersje i stylizacje są kolorowe, radosne i wywołują wiele śmiechu. Dlaczego tak się dzieje, ponieważ najnowsze technologie sprawiły, że jesteśmy w stanie wyczarować na takiej bluzce dosłownie wszystko. Każdy nadruk, wszelkie napisy, graficzne wzorowy mają swój ukryty cel.

Bowiem decydując się na zakup koszulki z danym zabytkiem w jakimś mieście, przypomina o tym, co tam przeżyliśmy, ale również może być sposobem na wyrażenie sowich ukrytych pragnień marzeń o miejscach, które chcielibyśmy sobaczyć. Na koszulkach znajdują się również różne napisy w postaci ciekawych cytatów, śmiesznych sformułowań, również w języku angielskim oraz niemieckim. Tego typu koszulki, są najczęściej wybierane przez młodzież, która lubi bawić się modą i wzbudzać kontrowersje. Nie raz mamy walczą ze swoimi dziećmi, żeby nie zakładały koszulki do szkoły z tekstem : „Szkoła jest do d…”.

Ciekawą formą jest również zestawienie czarno-białych wzorów z akcentem jednego koloru. Również i tą wersję najbardziej lubię, pojawiają się liczne wzory muśnięte brokatem, wstawkami z cekinów, ćwieków, koronek, nadając nieco rockowego akcentu do tej spokojnej koszulki z krótkim rękawkiem. Młodzieżowe stylizacje stają się wzorem dla rodziców, którzy również zaczynają nosić bluzki z cekinami, czy ciekawą grafiką. Może nie są one na tyle odważne, co u ich dzieci, ale niewątpliwie podejście do tego typu ubioru trochę się zmienia.